Ania i Mehdi – ślub w Pałacu Goetz

1449-Ania-Mehdi

Pierwszy raz w życiu miałem zaszczyt zobaczyć ceremonię ślubną w wydaniu perskim. To było niesamowite doświadczenie. Ania i Mehdi pobrali się przepięknym pałacu Goetz w Brzesku, który jest jednym z piękniejszych w Polsce. Zapraszam na relację z tego ciepłego, pełnego uśmiechu i radości dnia ślubu. Dzięki Aniu i Mehdi za zaufanie!

Czytaj dalej

Ślub Moniki i Packo

0752-Monika-i-Pako

Monikę znam już jakiś czas… także spodziewałem się, że kiedyś zadzwoni i będę mógł zrobić jej zdjęcia na ślubie. Przypuszczałem, że to nie będzie przeciętny dzień ślubu. No i działo się! Oj działo. Poniżej całkiem niezły fragment historii, a ile jeszcze można by dopowiedzieć :) To już zostanie między nami. Zapraszam serdecznie, poznajcie Monikę i Packo:

Czytaj dalej

Sesja rodzinna z Adasiem w brzuchu :)

0512-Adam-w-brzuchu

Anię i Kamila znam od baaardzo dawna. Od lat regularnie spotykamy się i dokumentujemy ich życie. To niezwykłe móc widzieć jak się zmieniają, rodzina się rozwija. Okazuje się, ze fotografowanie „w czasie” jest też niesamowitą przygodą i przywilejem. Dziękuję Wam Aniu i Kamilu za zaufanie!!! No i oby Wasza ściana radości zajmowała coraz więcej miejsca!
Zapraszam do fragmentu life styl’owego reportażu zdjęciowego rodzinno-ciążowego. U mamy w brzuszku jest Adaś i to jego debiut na blogu. A Jasia i Krzysia… już stali czytelnicy znają od lat. Zapraszam:

Czytaj dalej