Ślub Michaliny i Remika

1393-Misia-i-Remik

Ślub Michaliny i Remika od początku zapowiadała się extra. Już sam telefon Remika z pytaniem o termin był mistrzostwem świata. A potem tylko lepiej :) Zapraszam z największą przyjemnością na fragment reportażu ślubnego, do domów rodzinnych Państwa Młodych, Kościoła Wszystkich Świętych w Pszczynie i do Karczmy u Kubana:

Czytaj dalej

Sesja rodzinna Ani, Kamila, Jasia, Krzysia i Adasia

0119-Adas-ma-2-tygodnie

Fotografowanie, szukanie kadrów, światła, kombinacja jak oddać nastrój czy przekazać daną myśl jest wyzwaniem i zawsze mobilizuje mnie do uwagi i skupienia. Zawsze chcę to zrobić odrobinę lepiej niż poprzednio. To jeden z powodów dlaczego kocham fotografować.

Natomiast w miarę regularne spotkania przy okazji sesji fotograficznych z Anią, Kamilem i ich rodzinami (przez wiele lat) dają coś zupełnie innego, coś na co bym nigdy nie wpadł. Coś co się po prostu wydarza. Buduje się bardzo ciekawa i nietypowa relacja, wiemy o sobie dużo, widzimy jak się rozwijamy i zmieniamy, nie mamy najmniejszej spinki w tym wszystkim. To lubię równie bardzo! To jest życie.

Patrząc i fotografując Adasia (3ciego syna Ani i Kamila) czuję się jakbym był jego bliskim krewnym! To na prawdę niezwykły zaszczyt być fotografem rodzinnym. Dziękuję Wam Aniu i Kamilu za zaufanie! Dziękuję, że jesteście!

Czytaj dalej

Ślub Natalii i Tomka

3274-Natalia-i-Tomek-zdjecia-slubne-2

Natalia i Tomek mieli ślub w malutkiej kaplicy w Jaworzu Nałężu. Od wielu lat tam jeżdżę w góry i marzyłem od dawna o foceniu tam ślubu! Marzenie się spełniło. Wesele w górskiej dolinie ma swój klimat… no ale to tylko tło. Chodzi o coś zupełnie innego. Zapraszam:

Czytaj dalej