Ania i Łukasz – sesja narzeczeńska

0097-Ania-i-Łukasz-sesja-narzeczeńska

Ania stwierdziła patrząc na zdjęcia jeszcze na aparacie w trakcie robienia sesji… że ona już się nie boi deszczu w dniu ślubu.

Cieszę się niezmiernie, bo ja deszcz uwielbiam. I tu mała dygresja.

Ostatnio na wyprawie w Gorce ze Skautami Europy dałem ciała… tak lało, że trudno wyobrazić sobie mocniejszy i wspanialszy deszcz, dosłownie ścieżka zamieniła się w potok z wodą po kostki. A ja nie wyciągnąłem aparatu! Co za rozpacz! Biły też pioruny, a my byliśmy prawie na szczycie więc się uwijaliśmy ale to mnie nie usprawiedliwia!

Po powrocie zrozumiałem, że to był karygodny błąd, bo z wyprawy nie mamy zdjęć z ulewy, która była jednym z najmocniejszych punktów wyjazdu.

Fotki z tego wyjazdu są na blogu pod linkiem: http://www.bartekwyrobek.pl/blog/gorce-ze-skautami-europy

Ale wpierw zobaczcie zdjęcia deszczowe z sesji narzeczeńskiej Ani i Łukasza, no i napiszcie czy z takim fotografem też byście się deszczu w dniu ślubu nie bali? 😉

Czytaj dalej

Gorce ze Skautami Europy

0473-wedrowka-letnia-skautow-slask-2017

Pierwszy raz w życiu byłem w Gorcach ale co ważniejsze znów w kapitalnej ekipie Skautów Europy (krąg szefów, hufiec śląski). Te kilkadziesiąt zdjęć to mała pamiątka po wyprawie przepełnionej radością, ale i zadumą. Upałem i ulewnym deszczem, wschodami i zachodami słońca (czasem pod chmurką).

Mam nadzieję, że natchnie Cię drogi czytelniku aby się wybrać w górki mało znane, za to z pięknym widokiem na Tatry, Babią Górę, Beskid Sądecki czy Pieniny. Ruszyliśmy z Rabki, przez Turbacz i Lubań do prawie Krościenka.

Niesamowite jest zaczynać każdy dzień przed wchodem słońca, wejść na najwyższą górę w okolicy i zatopić się w modlitwie.

Dziękuję Wam chłopaki, że mogłem z Wami dzielić ten czas. Jarku, Michale, Tomku, Maćku, Piotrze i Kubo to była czysta przyjemność :)

Czytaj dalej

Agnieszka i Łukasz – plenerowa sesja zdjęciowa w parku w Pszczynie

0639-plener-slubny-Aga-i-Lukasz-Edit

Aga! Dziękuję Ci za wspaniałą współpracę podczas pleneru, Łukaszu Tobie za cierpliwość i chęci! Spotkanie z Wami było dla mnie czystą przyjemnością i niezłą zabawą. A efekt… oceńcie sami!

Już bardzo dawno nie miałem przyjemności fotografować sesji ślubnej w parku w Pszczynie. Dla wielu fotografów ślubnych (tych ambitnych szczególnie) to najbardziej oklepane miejsce na śląsku, które omijają szerokim łukiem.

A dla mnie ciągle jedno z najciekawszych, najbardziej zróżnicowanych, dających olbrzymie możliwości fotograficzne miejsc na śląsku. Uwielbiam jak zmienia się w zależności od pory dnia, zachmurzenia, pory roku. Jest bardzo duży więc można pójść w różne jego części.

Każda para jest inna i inaczej wpasowuje się w klimat parku. Jedyne czego mi tam brakuje to czystego widoku na zachód – dlatego kilka ostatnich zdjęć zrobiliśmy po drodze z Pszczyny w kierunku Żor (było potrzebne niebo) :)

Zapraszam więc do parku w Pszczynie, a za sesję dziękuję Adze i Łukaszowi:

Czytaj dalej

Sandra i Piotr

2137-Sandra-i-Piotr-Edit

Z największą przyjemnością dzielimy się historią dnia ślubu Sandry i Piotra. Wszystko dograne w najmniejszym detalu, z niezwykłą pieczołowitością i bardzo dużą dawką miłości. Byłem zdumiony w ciągu tego dnia kilka razy.

Dziękuję Wam za tak piękny dzień, za zaufanie i powierzenie mi dokumentacji tego dnia Sandro i Piotrze!

Czytaj dalej

Kasia i Jordan – ślub w górach

1786-Kasia-and-Jordan

Kilka razy miałem zaszczyt fotografować wesela w Dworze Skibówek na Równicy w Ustroniu, ale pierwszy raz u Kasi i Jordana widziałem tam ceremonię zaślubin. Przysięga składana na szczycie góry z pięknym widokiem w tle, to nie lada gratka dla każdego fotografa. Zapraszam na fragment tej historii:

Czytaj dalej

Patrycja i Krzysztof – sesja narzeczeńska

0159-Patrycja-i-Krzysiek-narzeczenska

Już niedługo ich ślub, a my spotkaliśmy się na narzeczeńskiej sesji zdjęciowej. Piękne plenery znalazły się na szczęście niedaleko, bo obok mojego domu 😉 Patrycja i Krzysztof to pięknie uśmiechnięci i wyluzowani ludzie, więc nie mogę się doczekać fotografowania ich ślubu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

Czytaj dalej