Roczek Kai

0633-roczek-Kai

Ta mała dama skończyła właśnie swój pierwszy rok życia! Miałem przyjemność uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu, a ponieważ nie było to nasze pierwsze spotkanie, mogłem też widzieć kolejny etap życia tej rodziny.

Czytaj dalej

Ruch Focolari

W niedzielę miałem przyjemność wysłuchać niezwykłych wykładów i świadectw dzięki ruchowi FOCOLARE. Poniżej plakat zawierający tematy i kilka zdjęć pokazujących co się działo:
Plakat_resized_2

Czytaj dalej

EDK

FOT_8281

Całonocna wędrówka z czołówką, po szlaku górskim, w błocie, nierzadko deszczu i zimnie. Dziesiątki kilometrów, kilkanaście godzin, bez snu. Ale co najważniejsze z modlitwą i intencją. To absolutnie Extremalna Droga Krzyżowa. Tylko dla prawdziwych mężczyzn i niezwykłych kobiet.

Poniżej zdjęcia ekipy prawdziwych facetów, która organizuje najbardziej wymagające odcinki (spośród setek tras w Polsce i na świecie) EDK.

Podziwiam Was, to co organizujecie i w tym roku również się dzięki Wam wybieram! Kto jeszcze tematu nie zna, to może na stronie EDK zobaczyć inne trasy – mniej hardcorowe również:
http://www.edk.org.pl/

Czytaj dalej

Zimowy ślub Justyny i Krzyśka

1309-Justyna-i-Krzysiek-slub

Justynę i Krzyśka znacie już z zimowej sesji narzeczeńskiej, tym razem przyszła pora na zimowy ślub. Chociaż było mroźno, to pogoda dopisała i to był słoneczny dzień. Ślub oraz wesele z mnóstwem emocji i wzruszeń, zabawa cudowna. Z resztą sami zobaczcie:

Czytaj dalej

Chrzest Paulinki

0117-chrzciny-Paulinki

Chrzest Święty Paulinki prawie w pierwszą rocznicę ślubu rodziców! Czy może być lepiej? Piękny Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, nowy proboszcz, klimat świąteczny. Życzę Wam wszystkiego dobrego :)

Czytaj dalej

Zimowa sesja rodzinna

www.bartekwyrobek.pl

Sesje rodzinne wielopokoleniowe to wspaniała pamiątka. Dziadkowie dostają w końcu piękne, naturalne zdjęcia z wnukami. Zwykle udaje się również zrobić każdemu bardziej lub mniej sytuacyjny portret, który zostaje na długo w pamięci.

Podczas takich sesji powstaje również zdjęcie rodzinne. To bezcenna pamiątka. Szczególnie po wielu latach nabiera mocy.

Ja takie sesje robię w domach, mieszkaniach, ogródkach i parkach. Tam gdzie bohaterowie czują się u siebie. Zdjęcia nie muszą być pozowane, tylko co najwyżej lekko aranżowane. I w tej naturalności tkwi moc. Są emocje, jest zabawa. Staramy się oddać dany etap życia w możliwie autentyczny sposób.

Zapraszam serdecznie na mały fragment opowieści rodzinnej z pewnego zimowego dnia:

Czytaj dalej