Skitury w Tatrach z rodzicami dzieci z edukacji domowej

3 dni w Tatrach to zawsze wspaniały czas. Tym razem pierwszy raz na nartach skiturowych. Ola i Marcin Sawiccy z Magdą Herbowską wpadli na pomysł i zaprosili innych rodziców, których dzieci uczą się w domach na warsztaty skiturowe. O nasze bezpieczeństwo i dobry humor dbał Szymon Tatar z Moniką, Ewą i Julką! Dzięki!

Chodziliśmy na nartach z fokami jak wysoko się dało, a potem zjeżdżaliśmy. W Tatrach można sobie pozwolić na takie szaleństwo poza trasami zjazdowymi w niektórych miejscach. My bawiliśmy się w okolicy Kasprowego Wierchu, w Kondratowej, Rusinowej i Goryczkowej. Liznęliśmy temat lawin i bezpieczeństwa w górach zimą, a przede wszystkim wylaliśmy hektolitry potu ;)

Radość z “pływania” w puchu śnieżnym była olbrzymia. Dla wielu z nas to pierwsze takie doświadczenie. Warunki pogodowe zmieniały się co chwilę także, mieliśmy szansę na różne doświadczenia. Od słoneczka po mocny wiatr ze śniegiem. Zapraszam na kilka fotek, a kto był dostanie maile hasło i w strefie klienta znajdzie ponad 70 fotek: