Sylwia i Michał - ślub w Olkuszu, wesele w Dworku nad Rozlewiskiem

Każdy dzień ślubu jest jedyny w swoim rodzaju. U Sylwii i Michała od samego początku było niezwykle. Zaczęło się od tego, że przyjechałem 30minut przed czasem. Zadzwoniłem i nikt nie otworzył, ani nie odebrał telefonu. No to siadłem na ławce i czekam… minęło te pół godziny i nikt nie przyszedł! Zadzwoniłem na drugi numer dokładnie o czasie i okazało się, że jestem pod niewłaściwą klatką! I to by jeszcze nie było dziwne, gdyby nie drobny fakt - dzień wcześniej Sylwia przez 5 minut mi tłumaczyła, że wiele osób się myli i że mam szukać klatki z pięknymi kwiatami, że to w środku, a nie na boku bloku itd…. i co? NIC NIE POMOGŁO - pomyliłem się. Totalne zaćmienie! MOCNY POCZĄTEK!

Potem na szczęście było już znacznie lepiej. Zdziwił mnie Dragon - psiak, który dał radę w całym zamieszaniu i nie sprawiał najmniejszych kłopotów. Następnie sąsiedzi i przyjaciele, którzy dopilnowali aby tradycji bram stało się zadość. Wspaniałe wejście do kościoła z dziadkiem (o tym w filmie poniżej) i super zaangażowani DJeje strażacy co rozpalą każde wesele ;) Później jeszcze bracia, którzy odpalili race na plenerze no i wspaniały deszcz już na sam koniec… ah!

Postanowiłem powiedzieć kilka słów o niezwykłej czułości jaką okazał Sylwii jej dziadek podczas wprowadzania jej do kościoła. I przy okazji opowiedzieć odrobinę o tym momencie dnia ślubu bo jest moim zdaniem ważny a rzadko kiedy doceniany, należycie przemyślany i zaplanowany, a szkoda. Zapraszam na 4 minutowy filmik i później fotki:

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości albo po prostu chcesz się odnieść do filmu to proszę o komentarz na dole wpisu. Ucieszę się z każdej uwagi.

Jeśli tylko masz ochotę napisać kilka słów o fotkach to proszę o komentarz poniżej.

Ślub w Bazylice Świętego Andrzeja Apostoła w Olkuszu. Kilka fotek plenerowych zrobiliśmy na Pustyni Błędowskiej. Wesele miało miejsce w pięknej sali Dworku nad Rozlewiskiem.
A imprezę lepiej niż wzorowo prowadzili chłopaki FIREMUSIC DJS - polecam ich gorąco!

A kto chce zobaczyć wszystkie fotki i je pobrać (goście na weselu dostali karteczki z hasłem - a kto nie zna niech poprosi Sylwię albo Michała o nie) może to zrobić w strefie klienta.