Ania i Damian - ślub w Beskidach

Ania i Damian wybrali na ślub absolutnie niezwykłe miejsce - Sanktuarium matki Bożej Rychwałdzkiej. To miejsce słynące cudami od setek lat. W tej chwili w tej malutkiej wioseczce przy sanktuarium funkcjonuje kilkanaście wspólnot i odbywają się cyklicznie całkiem spore akcje ewangelizacyjne - zdecydowanie więcej niż przy większości wielkich miejskich parafii. To też cud ;) A tak na poważnie to ilość uzdrowień duchowych, psychicznych, emocjonalnych, relacji i również fizycznych jest tak ogromna, że nie sposób zliczyć. Wiem bo bywam ich świadkiem i to nie raz! Więc jak tylko usłyszałem, że u o. Bogdana będzie ślub to pomyślałem od razu, ze zwykle nie będzie… no i nie było!

Błogosławieństwu towarzyszyła boska sceneria Beskidów, a wesele miało miejsce w Baciarskiej Chacie - wszystko na terenie Hotelu Kocierz Spa.

O cudach z przyjemnością opowiadam w kilku słowach na poniższym filmie, ale nie tylko o nich przecież to blog w którym opowiadam historie miłości zawartych w fotach:

No to jeśli już film obejrzałeś - zapraszam na zdjęcia ze ślubu Ani i Damiana, a na końcu wpisu jest link do strefy klienta skąd można pobrać swoje zdjęcia jeśli zna się hasło:

A wszystkie fotki można znaleźć, pobrać i dowolnie wykorzystać ściągając ze strefy klienta.
Nie obrażę się jeśli napiszesz mi co myślisz o zdjęciach czy o tym czym się dzielę na filmie. Postaram się na każdy komentarz czy to przychylny czy nie odpowiedzieć.