Dominika i Bartek

Zapraszam z wielką przyjemnością na fragment reportażu ślubnego Dominiki i Bartka. Dziękuję Wam za zaufanie. Waszym rodzicom za cierpliwość i mam nadzieję, że zdjęcia się im również spodobają :) Piękno jest również w spokoju i zaufaniu, a to miałem zaszczyt odczuć szczególnie u Bartka na przygotowaniach. Każdemu młodemu panu życzę takiego ogarnięcia! Bardzo mocno też mnie dotknęło zaangażowanie pracowników Zajazdu Patio. Dało się odczuć, że pracują w świetnej atmosferze, wykonują swoją pracę bardzo, bardzo dobrze. Na prawdę szacunek. W tej trudnej branży to mistrzostwo świata. A ten klimat udziela się na weselu i to na prawdę ma znaczenie :)

Wrócę jeszcze na chwilę do zdjęcia tytułowego, momentu kiedy Dominika i Bartek zobaczyli się pierwszy raz tego dnia. Ich zachwyt i radość z tego spotkania były tak wielkie i autentyczne, że aż wzruszające. Widać, że się kochają! To jest piękne!!!

 

Zapraszam na historię dnia ślubu Dominiki i Bartka, najlepiej kliknąć pierwsze zdjęcie i potem w bok: 

A kto był na weselu i ma hasło do strefy klienta, może przez 3 miesiące od ślubu wejść i pobrać fotki i wykorzystać w dowolny sposób: 
LINK DO WSZYSTKICH ZDJĘĆ DOMINIKI I BARTKA

A jeśli zdjęcia CI się podobają, to proszę o komentarz poniżej i polubienie i dodanie do obserwowanych mojego fan page, to pozwoli na oglądanie kolejnych zdjęć i reportaży: 
FAN PAGE