Martyna i Olivier - ślub polsko-belgijski pod Pszczyną

W poniższym filmie opowiadam o tym, czego na zdjęciach nie widać. Nie tylko o emocjach, ale o tym jaką historię potrafią zdjęcia przekazać jeśli się rozumie kontekst. Zapraszam serdecznie na film, a później do obejrzenia zdjęć:

Z Martyną chodziliśmy do jednego liceum, Oliviera poznałem rok wcześniej na ślubie Miłosza i Sabiny (brata Martyny). Jak tylko zdecydowali się pobrać i zapytali czy zrobię im zdjęcia wiedziałem, że będzie super! Otwartość, radość i duża doza spontaniczności była pewna. Międzynarodowe towarzystwo również. Belgowie dopisali i przyjechali wszyscy zaproszeni!

Nie brakło też emocji. Podczas ceremonii (w Kościele Wszystkich Świętych w Pszczynie) na zmianę Martyna promieniała radością i płakała - ufam, że ze szczęścia i przejęcia. Ale nie tylko Martyna, emocje udzielały się wielu osobom. I to jest piękne, takie szczere, prawdziwe, właśnie otwarte.

Uderzyła mnie też wielka dbałość o wszystkie detale i drobiazgi. Zaangażowanie całej rodziny w organizację i dopilnowanie wszystkiego. Piękna współpraca. Ksiądz prowadził Mszę Świętą w dwóch językach, tak samo na weselu Arek z żoną mówili i do Polaków i Belgów. Myślę, że goście czuli się na prawdę komfortowo dzięki dwujęzyczności imprezy. Na końcu wpisu daję linki do podwykonawców, jeśli Ci coś się spodoba to będziesz wiedzieć gdzie tego szukać.


A kto był na weselu, albo Martyna udostępniła mu hasło do wszystkich zdjęć może je znaleźć na strefie klienta i stamtąd pobrać w dużej rozdzielczości (nadaje się do wydruku).

Z wielką radością zapraszam do przeżycia z Martyną i Olivierem ich dnia ślubu w skrócie zdjęciowym, warto kliknąć pierwsze zdjęcie i przesuwać - wtedy się je dobrze ogląda:Dekoracja i kwiaty:

Tne i Gne (https://www.facebook.com/tneigne/) i AP Garden (https://www.facebook.com/AP-GARDEN-1407500232901644/)

Makijaż i fryzura:

Agata Grabowska Kosmetologia (https://www.facebook.com/agatagrabowskakosmetologia/)

i Puchałka Hair Academy (https://www.facebook.com/PuchalkaHairAcademy/)

Słodki stól:

Pracownia Miss Cupcake (https://www.facebook.com/Pracownia-Miss-Cupcake-476242879071144/)

Sala weselna:

Browar Obywatelski Tychy http://browarobywatelski.pl/


Kiecka - po polsku suknia ślubna:

White Diva Piasek (https://www.facebook.com/white.diva.piasek/)

Muzyka i prowadzenie wesela:
Arek i Magda “Tête-à-tête” w 2 językach na raz! http://www.imprezy365.pl/

A jeśli tylko masz ochotę wyrazić swoje zdanie o zdjęciach - proszę o komentarz, chętnie odpowiem na ewentualne pytania.