Oferta

Reportaż ślubny

Podczas reportażu fotografuję dyskretnie. Nie reżyseruję kolejnych momentów – po prostu rejestruję to, co się dzieje bez mojego udziału. Takie podejście wzbudza zaufanie Bohaterów Dnia i ich Gości, którzy po chwili przyzwyczają się do mojej obecności i w efekcie przestają zauważać. Dzięki temu mogą zupełnie swobodnie i spontanicznie cieszyć się kolejnymi chwilami, a ja mogę robić niewymuszone, a przez to – wyjątkowe zdjęcia.
Moja praca polega głównie na przewidywaniu. Chcę być ułamek sekundy szybszy niż rzeczywistość. To pomaga mi zdecydować jaki fragment sceny zarejestrować, pod jakim kątem, z jaką głębią ostrości, w jaki sposób ustawić się do zastanego w danym miejscu światła, ludzi, tła i wreszcie – kiedy nacisnąć spust migawki. Piękno kryje się wszędzie, bardzo często w najzwyklejszych sytuacjach – trzeba jedynie go poszukać. Jestem z Wami od przygotowań do oczepin włącznie (maksymalnie do 0:30).

W ramach reportażu otrzymujecie:
– 100 stronnicowy album klasyczny w formacie 33x33cm z 98 zdjęciami w formacie 18×26,5cm
– sesję plenerową w dniu ślubu
– 250 zdjęć po obróbce graficznej, w pełnej rozdzielczości, na płycie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku
– galerię internetową z 250 zdjęciami pod hasłem dostępną na www.bartekwyrobek.pl zwykle już 2-3 tygodnie po ślubie, przez minimum 3 miesiące
– wszystkie udane zdjęcia (zwykle 500-800 sztuk) w postaci wglądówek (800x600px). Możliwość wyboru spośród nich dodatkowych zdjęć do obróbki graficznej za 10zł od
sztuki
Klasyczny album można za dopłatą zamienić na przepiękną fotoksięgę w formacie 30x60cm (lub nowoczesnym panoramicznym 25x38cm) z 60 stronami. Aby uzyskać informacje o cenie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Plener ślubny lub narzeczeński

Pozwala popuścić wodze fantazji, stworzyć coś pięknego i unikatowego. Jednym z warunków powodzenia pleneru jest zbudowanie zaufania. Jeśli Para w pełni mi zaufa, to jest w stanie się otworzyć i wydobyć z siebie pokłady szczerych, spontanicznych emocji. W tym czasie ja staram się o optymalne wykorzystanie miejsca, światła, a przede wszystkim odpowiednie uchwycenie tych szczególnych momentów, kiedy pozytywne ludzkie emocje emanują w kosmos;). I tak powstają aranżowane, aczkolwiek niepozowane, zdjęcia plenerowe.
W ramach 3 godzinnej sesji plenerowej otrzymujecie Państwo:
– wszystkie udane zdjęcia po obróbce graficznej, w pełnej rozdzielczości, na płytcie DVD (co najmniej 20 zdjęć)
– galerię internetową z wybranymi zdjęciami pod hasłem dostępna na www.bartekwyrobek.pl zwykle do tygodnia od sesji
– 20 odbitek w formacie 15×22,5cm

Aby uzyskać informacje o cenie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zdjęcia rodzinne

Efektem spotkania z Rodziną jest album, z tym co dla Was najważniejsze. Poza pięknymi zdjęciami bliskich Wam osób  i miejsc (najczęściej dom rodzinny, ogród), zawsze staram się uchwycić relacje łączące te osoby. Idealną sytuacją jest, jeśli mogę towarzyszyć Rodzinie cały dzień w miejscu, w którym czuje się najlepiej. Próbuję wówczas zdobyć zaufanie wszystkich osób (a nierzadko i zwierząt;)) i uchwycić spontaniczne sytuacje pełne emocji, których nie brakuje w każdym Domu.
Typowa sesja rodzinna zaczyna się w domu rodzinnym – tam gdzie dzieci czują się najlepiej, a kończy spacerem po parku czy zabawie na placu zabaw najczęściej. W sumie 3 godziny podczas których powstaje około 40 zdjęć, które przekazuję na płycie DVD. Ilość, wielkość, grubość a nawet zawartość albumów czy fotoksiąg do ustalenia. Podobnie z odbitkami i powiększeniami.
Z całodziennego spotkania – od śniadania do kolacji zostaje znacznie więcej zdjęć około 80. Aby uzyskać informacje o cenie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Sesja portretowa

Sesja taka może przybierać najróżniejsze postacie. Może to być kilka ładnych portretów zrobionych w ciągu godziny danej Osobie. Wystarczy znaleźć dobre miejsce, światło, wyczuć jak dana Osoba najkorzystniej wychodzi na zdjęciach, odstresować Ją i w odpowiednim momencie pstryknąć.

Inna odsłona sesji portretowej to kilku- lub kilkunastogodzinna, starannie przemyślana i zaplanowana sesja z profesjonalnym makijażem, ubiorem, zawodowym oświetleniem, w specjalnie dopasowanym do klimatu miejscu.

Efektem końcowym sesji portretowej jest płyta z 5-15 zdjęciami w zależności od opcji oraz 5 odbitek 15×22,5cm. Aby uzyskać informacje o cenie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

 

ZOBACZ   KATALOG  FOTOALBUMÓW    (kliknij na zdjęcie poniżej)

baner_zestaw

Nade wszystko zapraszam na spotkanie, zobaczyć jak wyglądają na żywo te materiały, porozmawiać o potencjalnej współpracy i zobaczyć efekt końcowy moich starań. Na pewno pokażę również kilkadziesiąt różnych materiałów na oprawy i wzorów. Najlepiej umówić się telefonicznie 0048 607 847 670.