Dla fotografa

Kolego, koleżanko po fachu!
Z wielką przyjemnością dzielę się z Tobą swoimi patentami w serii SUKCES W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ.

Mam nadzieję, że będą dla Ciebie działać równie dobrze jak dla mnie i wielu fotografów, których już tego nauczyłem do tej pory.

Cześć pierwsza to mój autorski patent dający mi w sumie około 1000 zapytań rocznie, niemal za darmo. Ale co ważniejsze ułatwia on bardzo życie każdej młodej parze oraz daje im mnóstwo radości. Daje również zupełnie inne przeżycie czasu tuż po ślubie dzięki temu, że goście weselni ciesząc się zdjęciami sprawiają Młodej Parze wiele radości. Warto nie tylko dla własnego biznesu ale dla swych klientów zastosować to rozwiązanie:   10481948_887882571252926_3926726836228224867_n

Drugi film ratuje życie fotografom, którzy niepotrzebnie płacą tysiące złotych w podatkach. To zabija radość z życia, nie pozwala na kupno optymalnego sprzętu, a jest banalnie proste do zastosowania! Na prawdę, póki można trzeba korzystać z w pełni legalnych rozwiązań podatkowych:

baner-2-800x800px-jak-nie-placic-podatkow-w-fotografii-slubnej

Ostatni film z serii pokazuje dwa super proste sposoby na zdobycie klientów. Uczy jak reklamować się na FB, dokładnie jakie ustawienia zastosować. Oraz jak za darmo docierać do klientów z okolicy bez płacenia za pozycjonowanie. Google udostępnia za darmo usługę, która to robi. Zapraszam:

baner-3-800x800px-system-jak-odniesc-sukces-w-fotografii-slubnej

Jeśli te filmy Ci się spodobały to zapraszam również na warsztaty dzięki, którym będziecie w stanie obsłużyć swoje pary jeszcze lepiej. A one szczęśliwe dzięki tej obsłudze wynagrodzą to Wam sowicie. Wiedza z filmów to zaledwie mały ułamek tego czego się dowiesz na warsztatach. Poniżej możesz przejść do strony dotyczącej warsztatów, zapraszam:

Warsztaty z marketingu w fotografii ślubnej
baner-800x800-sl