Ruch Focolari

W niedzielę miałem przyjemność wysłuchać niezwykłych wykładów i świadectw dzięki ruchowi FOCOLARE. Poniżej plakat zawierający tematy i kilka zdjęć pokazujących co się działo:
Plakat_resized_2

Czytaj dalej

EDK

FOT_8281

Całonocna wędrówka z czołówką, po szlaku górskim, w błocie, nierzadko deszczu i zimnie. Dziesiątki kilometrów, kilkanaście godzin, bez snu. Ale co najważniejsze z modlitwą i intencją. To absolutnie Extremalna Droga Krzyżowa. Tylko dla prawdziwych mężczyzn i niezwykłych kobiet.

Poniżej zdjęcia ekipy prawdziwych facetów, która organizuje najbardziej wymagające odcinki (spośród setek tras w Polsce i na świecie) EDK.

Podziwiam Was, to co organizujecie i w tym roku również się dzięki Wam wybieram! Kto jeszcze tematu nie zna, to może na stronie EDK zobaczyć inne trasy – mniej hardcorowe również:
http://www.edk.org.pl/

Czytaj dalej

Zimowy ślub Justyny i Krzyśka

1309-Justyna-i-Krzysiek-slub

Justynę i Krzyśka znacie już z zimowej sesji narzeczeńskiej, tym razem przyszła pora na zimowy ślub. Chociaż było mroźno, to pogoda dopisała i to był słoneczny dzień. Ślub oraz wesele z mnóstwem emocji i wzruszeń, zabawa cudowna. Z resztą sami zobaczcie:

Czytaj dalej