Marta i Przemek – ślub w górach

Marta-Przemek-082

Marta i Przemek postanowili pobrać się i weselić w Beskidzie Śląskim. Pogoda była wspaniała, zarówno przygotowania jak i wesele w tak cudownych okolicznościach przyrody to czysta frajda nie tylko dla pary młodej i gości ale również dla mnie. Ślub na Kubalonce w klimatycznym kościółku jest po prostu uroczy. Na a jak wygląda impreza na szczycie Równicy w Dworze Skibówki, z którego roztacza się rewelacyjny widok widać poniżej. Zapraszam serdecznie:

Czytaj dalej

Magda i Piotr-niesamowity plener w Tatrach

Magda-Piotr-21

Zapraszam do Tatr. Razem z Magdą i Piotrkiem w strojach ślubnych zrobiliśmy kilkunastogodzinną trasę. Wyszliśmy skoro świt z parkingu na Palenicy przez Wodogrzmoty Mickiewicza do Doliny Pięciu Stawów Polskich (po drodze Siklawa – najwyższy Polski wodospad). Stamtąd wdrapaliśmy się na Szpiglasową i Szpiglasowy Wierch,  potem na luzie wróciliśmy schodząc obok Morskiego Oka. Fantastyczna wycieczka, a na najwyższe słowa uznania zasługuje Magda, która bez trudu w ślubnej kiecce trasę zrobiła! Zapraszam:

Czytaj dalej

Konkurs Fearless Photographers – sierpień 2014

Pełen dumy prezentuję kolejne nagrodzone na międzynarodowej sławy konkursie FEARLESS AWARDS zdjęcie. Tym razem powstało dziękuję Aurorze i Olivierowi. Wielkie dzięki za totalne wyluzowanie (zdjęcie powstało pod ich domem pod Amsterdamem). Gorąco zachęcam do zobaczenia konkursowej galerii najlepszych zdjęć ślubnych na świecie:
http://www.fearlessphotographers.com/best-wedding-photography-galleries.cfm

FearlessPhotographers-august

Zuzia i Jacek

Zuzia-Jacek-235

Absolutna kopalnia emocji. Zapraszam z największą przyjemnością do obejrzenia zdjęć Zuzi i Jacka. Będzie dziczyzna ale nie z rożna tylko najprawdziwsza warszawska i wiele innych atrakcji. Ciekawe kto znajdzie DZIKA?

Czytaj dalej

Barbara i Grzegorz

Barbara-Grzegorz-196

Pole golfowe w Paczółtowicach okazało się być świetną scenerią ślubną dla ślubu oraz wesela Basi i Grzegorza. Serdecznie zapraszam na zdjęcia ślubne z pola golfowego czyli nietypowej ale za to wyjątkowo dobrze się sprawdzającej miejscówki:

Czytaj dalej