Agnieszka i Kamil – plener

_MG_4356

Agnieszka i Kamil wybrali na miejsce plenerowe skały Rzędkowickie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jesień miała się już ku końcowi – ale udało się nam załapać na jeden z ostatnich ciepły i słoneczny dzień. Nie obyło się bez draki. W kominie welon uciekł i zawisł w połowie na mniej więcej 6 metrach. Na szczęscie znalazł się dzielny wybawiciel – dzięki Max! Zapraszam do oglądania:

Czytaj dalej

Sesja rodzinna Helenki

015-sesja-rodzinna-helenki

Uwielbiam jesienne klimaty. Wystarczy odrobina słońca i zdjęcia są jak złote. Gorąco polecam pszczyński park jako miejsce do częstych odwiedzin – co chwilę zmienia swoje oblicze. Tym razem zapraszam na kilka zdjęć Alicji, Andrzeja i małej Helenki:

Czytaj dalej

Patrycja i Grzegorz

0910-patrycja-i-grzegorz

Dzień ślubu Patrycji i Grzegorza nie obył się bez super niespodzianek. Pogoda dopisała idealnie, prezent okazał się spełnieniem marzeń, nawet robiąc zdjęcia plenerowe natknęliśmy się na… helikopter. Ślub miał miejsce w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynia, a wesele „U Mikołajca”. Zapraszam do zerknięcia na zdjęcia:

Czytaj dalej

Ania i Tomek

0105-ania-i-tomek

Ślub i wesele Ani i Tomka były przepełnione emocjami… Łzy wzruszenia przeplatały się z salwami śmiechu, a do tego jeszcze kilka fotek zrobionych podczas pięknej złotej jesieni. Zapraszam

Czytaj dalej