Zapowiedź zdjęć ślubnych Agnieszki i Kamila

Ponieważ obiecałem zdjęcie grupowe ze ślubu Agnieszki i Kamila już dzień po ślubie, to z lekkim poniedziałkowym poślizgiem proszę bardzo:

agnieszka-kamil-grupowe

A ponad to w tym samym miejscu czyli pod Marysinym Dworem, tylko w skromniejszym gronie jeszcze jedno zdjęcie:
agnieszka-i-kamil

A jeśli tylko chcesz zostać powiadomiony, że zdjęcia są gotowe to polub mojego fanpage na facebooku – link pod wpisem. Tam ta informacja będzie opublikowana i mam nadzieję, ze dotrze do Ciebie.

Plener ślubny w ruinach twierdzy pod Toruniem

01-natalia-i-piotr-plener-torun

Natalia z Piotrem mają zdjęcia plenerowe w absolutnie niezwykłym miejscu ociekającym wręcz historią. Jest to jeden z ponad stuletnich fortów wokół Torunia. Na ścianach zachowały się jeszcze rysunki, które wykonali alianccy jeńcy wojenni, którzy byli tam przetrzymywani. Pozostałe zdjęcia z Torunia, zapraszam:

Czytaj dalej

Natalia i Piotr od Bydgoszczy do Torunia

Z wielką frajdą wybrałem się na północ Polski do Torunia, Bydgoszczy i Solca Kujawskiego. Miałem przyjemność dokumentować tam dzień ślubu Natalii i Piotra. Pod pewnymi względami był absolutnie wyjątkowy… być może zauważycie na zdjęciach. Wesele miało miejsce w świetnie zorganizowanym Park Hotelu w Bydgoszczy. Dziś reportaż,  jutro rano na blogu pojawią się zdjęcia z pleneru. Natomiast jutro równo w południe w strefie klienta pod hasłem znajdziecie ponad 340 zdjęć. Zapraszam:

1

0001-natalia-i-piotr_1

 

Czytaj dalej

konkurs fearless kwiecień 2013

Z największą przyjemnością pochwalę się, że biorę udział w międzynarodowym konkursie dla fotografów ślubnych. Jurorzy ocenili kilka tysięcy zdjęć, z tego 2 moje fotki w ich oczach zasłużyły na uznanie:

Zdjęcie Magdy i Marka z Islandii:
bartekwyrobek0219-r15

oraz zdjęcie Marty i Roberta z pod Siklawy w Polskich Tatrach:

bartekwyrobek0224-r15

Uważam, że zdjęcia w konkursie są na prawdę warte obejrzenia, zapraszam:
http://www.fearlessphotographers.com/best-wedding-photography-galleries.cfm?galleryID=15

Magiczny człowiek – Przemek Wrzeszcz

Dziś zupełnie nietypowo. Chciałbym Wam przedstawić absolutnie nieziemskiego, pełnego życia i energii PRZEMKA WRZESZCZA. Spotkałem gościa zupełnie przypadkiem na głównej ulicy Torunia i nie mogliśmy się rozstać :) Specjalnie dla Was nakręciłem kilkadziesiąt sekund, w czasie których zastanówcie się ile potrafi zrobić człowiek jeśli tylko chce – nie ważne są okoliczności:

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie popełnił choćby najprostszego portretu, prezent dla Ciebie Przemku:
przemek-wrzeszcz

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za mnóstwo pozytywnej energii. Pokazujesz swoim życiem, że można WSZYSTKO! :)