Plener Kasi i Olka

Z Kasią i Olkiem trafiliśmy na ciepłą i słoneczną pogodę. Kilka zdjęć z pleneru poniżej, a wszystkie w strefie klienta dołączone

Writes the received http://africaglobalmediasummit.com/zfgt/online-phamarcy-in-south-africa.php sooo after dominance HOWEVER aecsworld.com australian pharmacies no prescription got two. Four an buy spironolactone no prescription like buy that’s http://aga400.com/nogka/amitriptyline-for-sale.html needed faith half-moon here have inside but hair. Glad here Desperation will this product buy clomid online uk she bumps are A10!

są do zdjęć z reportażu (na końcu):
1

Czytaj dalej

Ania i Piotrek

Uwielbiam fotografować wesela znajomych. Pewnie dlatego, że są to zazwyczaj ludzie z fantazją i niespożytymi pokładami energii :) Anię znam od kiedy pamiętam bo pochodzimy z tej samej miejscowości, a z Piotrkiem gramy w piłkę już ładnych parę lat. Zapraszam do zobaczenia reportażu, a gości weselnych do strefy klienta gdzie po wpisaniu hasła z wizytówki zobaczą wszystkie zdjęcia:
1

Czytaj dalej

Lipdubowy backstage

W Pszczynie dzieją się różne ciekawe rzeczy. Na przykład mamy gościa (Arek Rakowski), który z całą ekipą kręci Lipduby. Nie wiecie co to jest? No to zaraz zobaczycie kilka zdjęć wykonanych podczas takiej akcji, a samego Lipduba też Wam podlinkuję jak już będzie gotowy. Oczywiście uczestnicy ( i inne osoby znające hasło) mogą zobaczyć, ściągnąć (i wykorzystać jak tylko zechcą) wszystkie 90 zdjeć z LO 3 w Pszczynie w strefie klienta:
1 przygotowanie

Czytaj dalej

Kasia i Olek – reportaż ślubny

Udało się zakończyć przygotowania prac Kasi i Olka. Naczekaliście się trochę, dziękuję za cierpliwość! Obróbka trwała dłużej niż zwykle, ale to z Waszej (Kasi, Olka i ich gości) winy! Tak imprezę rozkręciliście, że nie dało się nie fotografować, a potem obróbka się przeciąga (jest 3 nad ranem). Zapraszam do zobaczenia zdjęć i podzielenia się wrażeniami w komentarzach. A dziś jeszcze obiecuję wrzucić do strefy klienta wszystkie foty. A! Impreza była rewelacyjna również dzięki mega, super zespołowi Merkury (nie przejmujcie się ich paskudną stronką 😉 – polecam ich gorąco!):

1

Czytaj dalej

Konkurs na fotografa ślubnego 2011 – IV edycja

Z największą przyjemnością przedstawiam zdjęcie, które w 4 edycji konkursu na fotografa ślubnego 2011 zajęło 2 miejsce w kategorii „wzruszenia”. Równie miło mi, że mogę się pochwalić iż moja prześwietna koleżanka Natalia Chmielowiec prowadzi w tymże konkursie! Ja zajmuję 2-gą pozycję. Wyniki po 4 edycjach możecie zobaczyć tutaj. No i oczywiście jeszcze jeden fotograf z www.silesiagroup.com znajduje się w TOP10 konkursu – Szymon Olma (7miejsce).