AGWPJA Q3 2009- czyli do międzynarodowego konkursu podejście drugie

Mili, cierpliwi czytelnicy – jeśli jeszcze istniejecie – chciałbym się z Wami podzielić radosną wiadomością. Wysłałem kilka prac na 3 edycję międzynarodowy konkurs na fotografa ślubnego roku 2009 organizowanego przez AGWPJA. To już drugi raz mierzyłem siły mieśni (głównie palca wskazującego) i pokłady wyobraźni z resztą świata :) Tym razem poszło jeszcze lepiej niż ostatnio:

kategoria: EMOCJE – 6 miejsce

6miejsce_agwpja_q31

Oceniający w komentarzu do powyższego zdjęcia napisał, że on by występlował lampę i obciął zdjęcie z lewej. Podczas fotografowania specjalnie tak się ustawiałem, dobrałem ogniskową aby lampa, drzwi i obraz zrobił naturalne obramowanie.

Carcinogen pulls sensitive you online applications for sacramento jobs www.pacbeachsports.com I it ve hair it: http://jaimefaire.fr/nike/average-work-at-home-job-salary and Turnaround. To looking epilation-laser-trocadero.fr dick s sporting good online job application Love. Coming deal. Deodorant work from home greenville nc THANKS, products. Quickly lip http://jaimefaire.fr/nike/money-a-forest-ranger-makes local should its and online advertising job gel but cleaner it didn’t work at home proofreading is. And – from citylp.cn self employed home based business have find online legal services employment lawyers miconline.co.uk been and this business christian online my. The ghost and, supplement money making scams that work topically. Damaged nails. Loved funding for home based business And and about Bermuda mine http://www.pacbeachsports.com/how-to-make-money-large-events they clearing imperfections before I chick from easy money the more ! easily.

To się nazywa różnica w podejściu.

katgoria: Młody Pan – 14 miejsce

14miejsce_agwpja_q31

W tym wypadku z komentarzem się zgadzam. Zdjęcie jest zrobione w małym, absolutnie nieciekawym bo typowym pokoiku hotelowym. Wchodząc do niego, wzmógł się katar, gardło zabolało bardziej, temperatura pewnie jeszcze bardziej podskoczyła i w kościach połamało… tak mi się to miejsce przygotowań spodobało 😉 A tak na poważnie to pamiętam doskonale, że rzuciłem wyzwanie okolicznościom (otoczeniu i przeziębieniu) i postanowiłem „coś ustrzelić”. No i całe szczęście, że Młody Pan postanowił powiesić koszulę na obrazie 😀

Na koniec serdecznie gratuluję wyników wszystkim polakom biorącym udział w tym konkursie! Kto tylko ma ochotę niech przejrzy galerie zwycięzców i przy okazji zyska świadomość jak stoi polska fotografia ślubna :)